Stupínek vítězů 5. turnaje Kopřivnické ligy se úplně obměnil

Již podruhé za sebou nevyhrál šachový turnaj Kopřivnické ligy Ddalai. Tentokrát bylo pořadí hráčů na stupíncích vítězů úplně jiné. Opět vzrostl počet odehraných partií, ze 121 na 125. Šachistů je již do ligy přihlášených 69, bohužel to stále nestačilo na rekord aktivně hrajících v jednom turnaji. Nyní hrálo 42, rekord je ale 43 účastníků. Zato průměrné ELO stále roste, z minula poskočilo z 1764 na 1803 bodů:

Aktuální favorit ligy Ddalai poskočil oproti minulému turnaji z 9. příčky na 2. Poprvé se na žebříčku prvních třech hráčů objevil Masterchess2006 a byl třetí. První vítězství v šachovém maratónu Kopřivnické ligy obdržel šachista s přezdívkou M131204:

Hráči podle svého umístění v každém turnaji získávají takzvané ligové body, které se sčítají. Takto vypadá tabulka po 5. turnaji a celkový počet nasbíraných ligových bodů:

Ddalai si drží stále jasné vedení, častý účastník stupínku vítězů kracmera a czmatejt je druhý a čtvrtý. Nynější vítěz 5. turnaje ligy je pátý. Uvidíme, jak se bude tabulka ligy nadále vyvíjet, příští šestý turnaj se dostaneme do poloviny soutěže.

Na závěr opět připomínáme, že Kopřivnická liga je po celou dobu otevřená, tzn. i nadále můžete posílat přihlášky. Komu a jakým způsobem, o tom se více dočtete zde:

Těšíme se na další nové hráče, které rádi přivítáme mezi sebou. Následující turnaj se uskuteční 16. 2. 2021 ve 20:00 h.

Odkaz na další turnaj:
https://lichess.org/swiss/Mmqvf4xj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *