Kopřivnická liga je v polovině

Po 6 turnajích z celkově 12 pořádaných v rámci Kopřivnické ligy vede soutěž Ddalai. Vyhrál doposud 3 turnaje a 5. a 6. turnaj skončil druhý. Tentokrát bylo dohromady odehráno 126 partií. V lize je přihlášených již 75 hráčů. Do 6. turnaje ligy se přihlásilo 44 z nich, nakonec se aktivně zapojilo 43, čímž byl vyrovnán účastnický rekord z 15. prosince. Průměrné ELO nyní mírně pokleslo z 1805 na 1755. Hráči s bílými kameny vyhrávali častěji, 50 % partií, s černými kameny to bylo 39 % partií, zbytek tvořily remízy:

Druhá a třetí příčka byla tentokrát stejná. Třetí skončil Masterchess2006, favorit ligy Ddalai byl druhý. Poprvé v lize vyhrál turnaj Classemence. Tento hráč také své partie vždy streamuje a kdo má zájem, může se zpětně podívat zde: https://www.twitch.tv/classemence. Stupínek vítězů je tedy tento:

Hráči podle svého umístění v každém turnaji získávají takzvané ligové body, které se sčítají. Takto vypadá tabulka po 6. turnaji a celkový počet nasbíraných ligových bodů:

Na závěr opět připomínáme, že Kopřivnická liga je po celou dobu otevřená, tzn. i nadále můžete posílat přihlášky. Komu a jakým způsobem, o tom se více dočtete zde:

Těšíme se na další nové hráče, které rádi přivítáme mezi sebou. Následující turnaj se uskuteční 2. března 2021 ve 20:00 h.

Odkaz na další turnaj:
https://lichess.org/swiss/Zc5xtsKW

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *