Ve 3. turnaji Kopřivnické ligy dokázali překvapit i slabší hráči

I když počet hráčů Kopřivnické ligy stále roste, první turnaj v novém roce měl oproti očekávání slabší účast. To ovšem neznamená, že bychom měli nouzi o zajímavé souboje. Spoustě slabších hráčů se dařilo překvapit i výkonnostně silnější soupeře. Jednou zaváhal i současný vedoucí hráč Ddalai a poprvé v lize tak ztratil bod. V tomto turnaji bylo přihlášeno 42 hráčů, z nichž se nakonec 37 aktivně zapojilo.

Blíže ke statistikám, průměrný rating byl 1715, odehrálo se 108 partií, kde podíl výher bílými figurkami byl prakticky stejný jako podíl výher černými figurkami, 6 % partií bylo remízových.

Stupně vítězů si hráči rozdělili až na základě pomocných kritérií, kdy 4 nejlepší hráči získali shodně 5 bodů. První místo obhájil Ddalai, za ním se umístili hráči czmatejt a kracmera. V grafickém znázornění vše vypadá takto:

Hráči podle svého umístění v každém turnaji získávají takzvané ligové body, které se sčítají. Takto vypadá tabulka po 3. turnaji a celkový počet nasbíraných ligových bodů:

Na závěr opět připomínáme, že Kopřivnická liga je po celou dobu otevřená, tzn. i nadále můžete posílat přihlášky. Komu a jakým způsobem, o tom se více dočtete zde:

https://www.smkakoprivnice2020.cz/11/2020/propozice-a-prihlaska-do-koprivnicke-ligy-2020-2021/

Těšíme se na další nové hráče, které rádi přivítáme mezi sebou. Informace o následujícím turnaji a jeho termínu přineseme v příštím příspěvku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *