Anketa: Odkud jsou hráči Kopřivnické ligy?

Naše šachová akademie uspořádala anketu, ve které mohli účastníci online Kopřivnické ligy hlasovat, ze kterého města jsou. Do hlasování se zapojilo 37 hráčů ze současných 56, kteří hrají tento ročník 2020-2021.

Celkem hráči označili 20 měst, ze kterých se do turnajů přihlašují, 2 z nich jsou dokonce v zahraničí. To dokazuje, že zájem o kopřivnickou soutěž není zdaleka jen lokální, ale podařilo se nám zaujmout hráče po celé České republice.

Největší zastoupení šachistů má pochopitelně Kopřivnice, kde hlasovalo 7 hráčů. Po 3 hlasech získala města Mořkov, Nymburk, Ostrava a Brno. Z Jihlavy, Třebíče a Zlína přišly 2 hlasy a vždy 1 hlas z měst Boskovice, Hukvaldy, Kozlovice, Kuřim, Liberec, Lišov, Litovel, Nový Jičín, Praha, Sheffield, Vsetín, Ženeva.

Jsme moc rádi, že liga je pestrá nejen výkonností hráčů, ale i jejich geografickým rozmístěním. Výsledky ankety jsou tak určitě zajímavé nejen pro nás jako pořadatele, ale i pro hráče samotné, kteří mezi sebou postupně navazují kontakty a vznikají tak nová šachová přátelství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *