4. turnaj Kopřivnické ligy poprvé nevyhrál vedoucí hráč

4. turnaj celkově od počátku hraní online formátu Kopřivnické ligy poprvé vyhrál jiný hráč. Počet hráčů přihlášených do ligy vzrostl na 63. Co se týče jednotlivých turnajů, rekordem hrajících jeden turnaj byl počet 43 hráčů v 2. turnaji. Ve 4. turnaji chybělo málo a byl by rekord pokořen, hrálo nakonec 41 účastníků.

Průměrný rating oproti minulému turnaji vzrostl na 1764, odehrálo se více partií, 121. Soupeři hrající bílými častěji vyhrávali:

Na prvním místě tentokrát nebyl Ddalai, konkurence byla větší, takže skončil až na 9. příčce. První místo ukořistil Zaplji, hrál první turnaj ligy a ihned se umístil o půl bodu před soupeři. Na druhém a třetím místě byli kracmera a czmatejt se stejným počtem bodů, ale tentokrát si prohodili příčky a rozhodlo opět pomocné hodnocení:

Hráči podle svého umístění v každém turnaji získávají takzvané ligové body, které se sčítají. Takto vypadá tabulka po 4. turnaji a celkový počet nasbíraných ligových bodů:

Na závěr opět připomínáme, že Kopřivnická liga je po celou dobu otevřená, tzn. i nadále můžete posílat přihlášky. Komu a jakým způsobem, o tom se více dočtete zde:

Těšíme se na další nové hráče, které rádi přivítáme mezi sebou. Následující turnaj se uskuteční 2. 2. 2021 ve 20 h.

Odkaz na další turnaj:
https://lichess.org/swiss/cjs7QUMX

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *